Moduliniai optiniai keitikliai

Projektams

DMC-1000

Šasi optiniams keitikliams

Projektams

DMC-1001

Atsarginis maitinimo modulis

Projektams

DMC-1001/DC

Atsarginis nuolatinės srovės maitinimo modulis

Projektams

DMC-1002

Management Module for DMC-1000

DMC-1910R

Optinis keitiklis iš vytos poros 1000BASE-T signalo į vienos skaidulos vienamodį optinį 1000BASE-LX (SC jungtis) signalą, iki 15 km

DMC-1910T

Optinis keitiklis iš vytos poros 1000BASE-T signalo į vienos skaidulos vienamodį optinį 1000BASE-LX (SC jungtis) signalą, iki 15 km

DMC-300SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į daugiamodį optinį 100BASE-FX signalą (2 km, SC)

DMC-515SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį 100BASE-FX signalą (15 km, SC)

DMC-530SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (30 km, SC)

DMC-700SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 1000BASE-T signalo į daugiamodį optinį 1000BASE-SX (550 m, SC) signalą

DMC-805G

Gigabit Ethernet optinis keitiklis

DMC-805X

Optinis keitiklis iš 10G CX4 signalo į 10G SFP+ signalą

DMC-810SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 1000BASE-T signalo į vienamodį optinį 1000BASE-LX (10 km, SC) signalą

DMC-920R

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX į vienos skaidulos vienamodį optinį kabelį 100BASE-FX (SC jungtis), iki 20 km

DMC-920T

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX į vienos skaidulos vienamodį optinį kabelį 100BASE-FX (SC jungtis), iki 20 km

Autonominiai optiniai keitikliai

Naujiena

DIS-M100G-SW

Industrial Media Converter with 100/1000Base-T Port and 100/1000Base-X SFP Port

DMC-F02SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į daugiamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 2 km)

DMC-F15SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 15 km)

DMC-F20SC-BXD

Optinis keitiklis (TX: 1550 nm, RX: 1310 nm) iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 20 km)

DMC-F20SC-BXU

Optinis keitiklis (TX: 1310 nm, RX: 1550 nm) iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 20 km)

DMC-F30SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 30 km)

DMC-F60SC

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 60 km)

DMC-G01LC

Gigabit Ethernet optinis keitiklis